0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Име капка jhe l s Marlin Hoodie - Собрани големини

Име капка jhe l s Marlin Hoodie - Собрани големини

DEN 303.20
Достапно за нарачка

Достапност

- 100% полиестер Xtreme -tek, 4,2 мл - дишење, мешање на влага за меѓусебна ткаенина - свежо уверување со анти -бактериски третман - УВ заштита / UPF 50+ Пад на името само кука l / s Марлин худи - 100% полиестер Xtreme- TEK, 4,2 мл - Ткаенина за мешање на влага за управување со влага - свежо уверување со анти -бактериски третман - УВ заштита / UPF 50+.

За производот

Избор на клиент