0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sulpell Industries Среќата е меур бања Цитат за бања, када за пилешко, врамно wallиден дизајн на уметност од Лори Деитер, 11 14

Sulpell Industries Среќата е меур бања Цитат за бања, када за пилешко, врамно wallиден дизајн на уметност

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата врамена giclee текстурирана wallидна уметност. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лори Деитер.

За производот

Избор на клиент