0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sandisk 2 GB Cruzer Gator USB 2. Flash Drive

Sandisk 2 GB Cruzer Gator USB 2. Flash Drive

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Cruzer Gator е достапен во модерен и стилски дизајн за да ги извести сите точно кои сте со тоа што ќе им го покажете вашиот USB флеш -уред. Cruzer Gator е уште еден начин да ги носите вашите податоци со стил. Само приклучете го погонот во вашата USB -порта и подготвени сте да одите. Чувајте ги сите ваши дигитални документи, слики, видео клипови и MP3 -датотеки и земете ги со себе, каде и да одите. Sandisk 2 GB Cruzer Gator USB 2.0 Интерфејс домаќин на флеш -уред : USB 2.0. Интерфејс на домаќинот : USB 2.0. Капацитет за складирање : 2 GB. Капацитет за складирање : 2 GB. Боја на производот : Пинк. Сертификација на животната средина : Рос. Еколошки : Да. Боја на производот : Пинк. Сертификација на животната средина : Рос. Еколошки : Да.

За производот

Избор на клиент