0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Фармерки за софија фармерки плус големина марисол подигање со средни фармерки

Фармерки за софија фармерки плус големина марисол подигање со средни фармерки

DEN 399.68
Достапно за нарачка

Достапност

Фармански балансирани фармерки со подигање со ласкави високи половини ќе бидат во голема ротација во вашата гардероба на тексас. Фармерките Софија од фармерките на Софија Вергара Марисол се совршен стил за да ве одведат од ден на ноќ. Разноврсен додаток на вашиот плакар. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : No Te Cansarã¡s de Vestir Los Jeans de Mezclilla de Corte de Bota Que Equilibran la figura con un atractivo corte de cintura alta. Лос Jeansејнс Марисол де Софија фармерки де Софија Вергара Тинен Ел Елило Совршено Кви Те дозволири и Ир дел Даа а ла Ноче. Una adqquisiciã³n vrestã¡til para tu gardarropa. Ексклузивен en. Измалени мерења на моделот : Висина : 5'9 ", половината : 32", биста : 44 ", колкови : 46"/medidas de la modelo : estatura : 5'9 "Cintura : 32", Busto : 44 ", Caderas : 46 ". Омилен модел носи големина 18 W/La Modelo Viste Una Talla 18 W. Приближно. In Seam : 31-1/2 "; приближно средно-пораст : 11â/largo de Enterepierna aproximado : 31-1/2â; Cintura Media Aproximado : 11â. Среден пораст; тенок вклопување преку половината и Бутовите/ Cintura Media; Corte entallado a la altura de la cintura y los muslos. styling 5-џеб; јамки за појас/ diseà ± o de cinco bolsillos; presillas para cinturón. Зошто ќе го сакате тоа : ласкави секојдневни фармерки со полирани Погледнете така, тие лесно стануваат ваш каде било, некаде тексас. 56% памук/25% полиестер/18% вискоза/1% еластан/56% алгоди; 25% полиã © стери; 18% вискоза; 1% еластано. Машината за перење/лавадо а mã¡quina. Увезен/de увозник. Womenените плус фармерки за подигање од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате уверени - облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Избор на клиент