0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници јуниори на врвот на вратот на вратот на вратот

Без граници јуниори на врвот на вратот на вратот на вратот

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Донесете допир на романтиката на вашиот изглед со овој мек и воздушен клуч на врвот од без граници. Руфлените ракави на вратот и треперењето донесуваат модерна женска талент во вашата секојдневна гардероба. Носете го за викенди или работни денови, спарени со здолништа, шорцеви или каприс, во зависност од вашето расположение. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Рафлиран висок врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави на треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; вратоврска на клучот на вратот; капка јарем. Јуниори ја врти клучот на вратот на вратот од без граници.

За производот

Избор на клиент