0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Scoop Crewneck Slouchy џемпер женски

Scoop Crewneck Slouchy џемпер женски

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

#OOO. Одлучете се за опуштен, текстуриран плетен џемпер од лажичка за инстант стил и удобност. Продаден исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 25", биста : 34 ", колкови : 35". Омилен модел е носи со големина S. опуштено вклопување. Екипаж; застани. Цврст тон. Последно плетено текстура. 73% полиестер/19% акрилик/8% памук. Машина за перење. Увезени. Извикајте џемпер за слабиот џемпер за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент