0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ланко Спеклинг соединение Бела завршница, 1 Кварт

Ланко Спеклинг соединение Бела завршница, 1 Кварт

DEN 196.32
Достапно за нарачка

Достапност

Spackling е исклучително издржлив, ултра бело, соединение на акрилна смола за да се пополнат и поправи пукнатините и дупките во внатрешниот или надворешниот малтер, бетон, сув ид и дрво. Цврсто се држи до гипс и брзо се суши. Отпорен на вода и може да се изсади кога е суво. За затворено и на отворено. Анти-Фунгус и отпорни на временски услови. Сликајте се со латекс бои. Тешко се суши. За домашна и професионална употреба. Силна и флексибилна завршница.

За производот

Избор на клиент