0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Miabella Women's 3- Carat T.G.W. Принцеза-чиста создадена бела моисанит Стерлинг Сребрена сребрена 2-парчиња солити за приврзоци и обетки за обетки

Miabella Women's 3- Carat T.G.W. Принцеза-чиста создадена бела моисанит Стерлинг Сребрена сребрена 2-парчиња

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Однесувајте се кон класичен миабела, создаден бел моисанит квадрат со 2 парчиња солити за приврзоци и обетки. Изработено во бујно сребро сребро, овој прекрасен сет за накит има три скапоцени на принцези, создадени бели скапоцени камења (6х6мм) камења во класичен детал за дизајн на срце на обетки и поставување на приврзоци. Засилен со полирана завршница, исклучителниот приврзок е суспендиран на 18-инчен тркалезен кабелски ланец, обезбеден со затворач на пролет-прстен, а основните обетки за солити на пасијанс се обезбедени со затворање на пеперутки. Кралска принцеза-пасијанца поставена за дива. Направено во сребро. 3-3/4ct. Т.Г.В. Создадени бели моисанитни скапоцени камења. Создадено бело Моисанит сечење : Принцеза. Создадено Белиот Моисанит Големина : 6x6mm. Детали за дизајнирање на срцето за поставување на обетки и приврзоци. Камења поставени од пронг. Должина на ланецот : 18 инчи. Приврзокот безбедно и удобно се прицврстува со затворачот на пролетниот прстен. Обетките се удобно обезбедени со затворање на пеперутки. 2-парчиња основни приврзоци за приврзоци и обетки за обетки. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент