0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација момчиња со долги ракави за осип и пливање стебла, сет, UPF 50+, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња со долги ракави за осип и пливање стебла, сет, UPF 50+, големини 4- & хаски

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Забава на сонцето започнува со овој сет за пливање со 2 парчиња Wonder Nation, во кој има прекрасен графички печатен чувар на долги ракави и совпаѓање на стеблата за пливање. UPF 50+ заштита од сонце го покрива за време на играта во базенот. Продаден исклучиво на. Сет за пливање со 2 парчиња вклучува : 1 чувар на осип и 1 пар стебла за пливање. Рашгард : екипаж; долги ракави; . Стебја : влечење на стилизирање; еластична лента за половината со влечење; сеопфатно печатење или дизајн на блок во боја; џебови на страни; наредени. Докажано дете тешко : дизајнирано со заштита од 50+ и брза суво ткаенина. Осип чувар : 83% полиестер/17% спандекс; Стебла; Рециклиран полиестер/52% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Печатено осип чувар и пливање стебла за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент