0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Колекција за колекција на Никол Дома замрзнувач за замрзнување и торби за складирање, галон, КТ

Колекција за колекција на Никол Дома замрзнувач за замрзнување и торби за складирање, галон, КТ

DEN 104.64
Достапно за нарачка

Достапност

За секој што бара домашни работи со вредност, линијата за собирање на домови на Никол го обезбедува решението. Погодното лизгање на лизгачот на Никол Дома замрзнувач/вреќи за складирање се подеднакво ефикасни во замрзнувачот, фрижидерот и оставата, чајната кујна. Оваа торба работи за секојдневна употреба, но исто така е доволно тешка за замрзнувачот. Пространата торба е идеална за големи предмети и остатоци, додека затворањето на лизгачот ви овозможува да знаете дека торбата е безбедно затворена. Секоја кутија содржи 5 галон за замрзнување на лизгачот и торби за складирање од колекцијата на домот на Никол. Затворањето на лизгачот ги прави овие торби лесни за затворање и лесно да се отворат. Плативната пластика помага да се спречи изгорот на замрзнувачот.

За производот

Избор на клиент