0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Екена Милхаурд 1 2 W 1 2 D 8 H Милер заграда за ковано железо

Екена Милхаурд 1 2 W 1 2 D 8 H Милер заграда за ковано железо

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели. Со употреба на ковано железо, дизајнерите можат да создадат сложени обрасци, не нормално можни со дрво. Нашите загради од ковано железо се со оптоварување и можат да се користат за поддршка на неколку видови на countertops, вклучувајќи гранитни countertops. Со над 10 стилови на располагање и повеќекратни големини, сигурно ќе ја пронајдете совршената заграда за вашата апликација. Совршено за апликации за countertop & полица. Пред-дупчат дупки за монтирање за лесна инсталација. Може да се користи за поддршка на гранитни countertops. Уникатен дизајн на заграда за железо. Тешката заграда за железо нуди голема поддршка. Автентичен изглед на заграда за железо.

За производот

Избор на клиент