0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Црвена луксузна фрлање перница 20in 26in

Црвена луксузна фрлање перница 20in 26in

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа перница за мода е како сјаен дијамант во кој било простор. Додадете текстура и димензија во која било просторија толку без напор со овој Плутс Скарлет Церлес Црвен луксуз Фрли перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од памук и полиестер. *Бои : Црвена *ткаенина Потекло : Соединетите Држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 61% памук, 39% полиестер *шема : геометриска *запаливост : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I црвен луксузен фрлање перница 20in x 26in.

За производот

Избор на клиент