0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Беркли Мекмахон се врти, 144-парчиња

Беркли Мекмахон се врти, 144-парчиња

DEN 135.84
Достапно за нарачка

Достапност

Кога станува збор за терминални справи, можеме да ги сумираме нашите перформанси со само еден збор : сила. Компонентите на Беркли се загарантирани да се справат со најтешките тестови. Беркли Мекмахон Свивелс, 144-парчиња : Исклучително силен. Месинг позлатени вртливи. Заврши и во светла и во црна боја. Наменето за непречено дејство на мамка и мами. Пакет со најголемиот дел од 144 парчиња.

За производот

Избор на клиент