0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Персонализиран персонализиран семеен накит за роденден, женски чуден прстен достапен во 10KT и 14KT злато

Персонализиран персонализиран семеен накит за роденден, женски чуден прстен достапен во 10KT и 14KT злато

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Покажете парче од срцето на прстот со персонализиран чуден прстен. Со само поглед, ќе ве потсетат на она што е навистина важно во вашиот живот, а вашите пријатели и семејство ќе го знаат истото. Овој семеен прстен за родилници прави прекрасен подарок за Денот на мајката, Денот на баба и дедо или кој било ден. Бендот има атрактивен дизајн на срцето и доаѓа во злато од 10 KT или 14 KT. Можете да изберете помеѓу бело или жолто злато и да прикажете до три оригинални или симулирани родилни камења на овој прилагодлив прстен за задржување. Персонализиран чуден прстен : Достапно во 10 KT или 14 KT жолто или бело злато. Изберете оригинални или симулирани родени камења. РИНГОВНИОТ РИНГ Прикажува 2 до 3 камења за раѓање.

За производот

Избор на клиент