0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Девојче девојче зимски чизми. Whte и розова пуп горната со сребрени акценти. Голема уметност на принцезите на Дизни на вратилото. Поставата за крзно од бела фаукс. Прилагодлива тројна лента преку предниот дел за лесно/лесно. Бела и розова TPR надворешна плоча.

За производот

Избор на клиент