0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски чевли за тренери за жени

Атлетски чевли за тренери за жени

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Лесната удобност ја исполнува достапноста со патиката на тренерот Лиг Меш. Издржливата мрежа на горниот дел и поставата на Спенко овозможува влага и е нагласена со детали за синтетичка кожа. Калапите со јака удобно на глуждот и перничената мемориска пена и мека постава овозможува целодневно носење на удобност. Флексибилен гумен ѓон во чиста бела боја го комплетира изгледот и дава додадена влечење. Понудени во низа убави бои, оваа патика ќе ве однесе насекаде каде што треба да одите и да ве одржувате свежо и модерно на патот! Издржлива мрежа и синтетичка кожа горната. Мека постава за Спенко. Подготвена јака за да го заштитите глуждот. Мемориска пена перничена чорап за сите - дневно носење. Лесната конструкција ја прави крајната удобност. Флексибилен, мек гумен ѓон за влечење.

За производот

Избор на клиент