0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главни кревети на кралот Меги во торба, секоја од нив

Главни кревети на кралот Меги во торба, секоја од нив

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Одликувајќи се со убав и елегантен дизајн, овој главен кревет Меги во торба е совршен начин за ажурирање на секоја спална соба. Главниот кревет Меги во торба има неутрални тонови што ќе се координираат со повеќето палети на DCOR и бои. Креветот во торба вклучува; Утешител, срам (а), отпечатен сет на листови и украсна перница, правејќи комплетен и координиран сет за кревет. Овој главен кревет Меги кревет во торба има и убав дизајн на задниот дел од креветот, правејќи одличен начин да го смените! Елегантните и меки бои се трендовски и забавни за осветлување и ажурирање на вашата спална соба! Вклучува : Утешител, срам (и), сет за печатени листови, 1 декоративна перница за прикажување декоративна перница отпечатена лист сетмахинска печење.

За производот

Избор на клиент