0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Осветлување презирај мене - Постер за групни wallидови, 14.725 22.375

Осветлување презирај мене - Постер за групни wallидови, 14.725 22.375

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Осветлете ја секоја просторија со ова осветлување што ми презира 3 - Постер за групни wallидови. Постерите за врамени трендови се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International Illumination Despicable Me 3 - Групни posterидни постер Постери Постери имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

За производот

Избор на клиент