0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нараквица за истегнување на природни скапоцени камења направена со прецизно исечени кристали со розова кутија

Нараквица за истегнување на природни скапоцени камења направена со прецизно исечени кристали со розова кутија

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нараквица за истегнување на природни скапоцени камења направена со прецизно исечени кристали со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рачно изработен во САД 2 8мм микро -месинг месинг монистра од не'рѓосувачки челик 10мм прецизен пресек на срцев кристал дизајн 21 природен скапоцен камен 7,25 инчи Обезбедување на нараквици за истегнување на нараквици со прециз Од розова кутија.

За производот

Избор на клиент