0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност 'подвлечена мачка III црна' платно уметност од Вероник Чарон

Трговска марка ликовна уметност 'подвлечена мачка III црна' платно уметност од Вероник Чарон

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Veronique Charrons Ubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Уметникот Вероник Чарон инспирира за нејзините свежи, графички дизајни од околината што ја опкружува нејзината земја во близина на Чарлевоекс, Квебек. Официјалната студија на Вероник се фокусираше на графичката уметност и дизајнот, иако стилот на нејзините уметнички дела е уникатно нејзин. Од мода до цвеќиња, таа ги фаќа своите субјекти користејќи динамична мешавина на текстура, боја и младешка талент. Вероник Чарон „Подвлечен мачки III црно“ платно уметност.

За производот

Избор на клиент