0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно собрание на женски балон со ракав за ракав

Бесплатно собрание на женски балон со ракав за ракав

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Го имаме токму она што вашата гардероба го сака со каросеријата на бесплатното склопување. Ова носење со сите врвни проверки од сè што е на вашата листа на желби со ласкав квадратен врат, обемни ракави и удобна мешавина од памук за истегнување. Комплетирано со лесен шминка, ова тело се лизга беспрекорно под вашите омилени панталони и здолништа со високи половини за беспрекорна завршница. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : поставен. Деколте : U-врат. Затворање : Затворање на прилепување во Гусет. Ракави : кратки ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнување ткаенина. БОЛОНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ЗА WЕНИ ОД СЛОБОДНИ СОБРАНИЦИ. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

За производот

Избор на клиент