0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главни станови 8 7 Вештачка бож

Главни станови 8 7 Вештачка бож

DEN 244.48
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа главна постава 8 "x 7 " Вештачко божур во стаклена вазна е дизајнирана исклучиво за употреба во затворен простор. Додадете допир на вечна убавина во вашиот дом со овој прецизно изработен вештачки аранжман на божур. Avilивопитните, вештачки цвеќиња од вештачки божур се распоредени во чиста стаклена вазна. Без разлика дали ја грабнувате вашата таблета, полица или мантил, овој вештачки аранжман на божур додава прекрасен рафал на боја што трае без никакво одржување. Уживајте во убавината на природата во текот на целата година со животниот век на животна средина, совршено прилагодена за надополнување на разни стилови на украси и без напор да станете во центарот на вниманието. Мерења : 8 "x 7 ". Собрани со увезени компоненти. Главни места 8 "вештачки цвет - Peony . стаклена вазна . мерки 8" x 7 ". Никогаш не треба наводнување . никогаш не е потребна сончева светлина . само во затворен простор. Собрани со увезени компоненти.

За производот

Избор на клиент