0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на помладите ги тужеа хеланките на глуждот

Без граници на помладите ги тужеа хеланките на глуждот

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Мора да се има основно за секоја сезона, без никакви граници на тужените хеланки на глуждот немаат супер-мека завршница, ласкаво вклопување и ултра удобно чувство. Овој градител на гардероба може лесно да се меша и да се совпаѓа со вашите омилени резервоари, маички и џемпери-совршени за активни денови или опуштени вечери. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Slim Fit. Подигање : Висок пораст. Затворање : Повлечете стил со широк еластичен лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина. Јуниор ги тужеше хеланките на глуждот од без граници.

За производот

Избор на клиент