0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Хипер тешки разновидни еластични жици на банџи, 22-точни

Хипер тешки разновидни еластични жици на банџи, 22-точни

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Асортиманот на хипер-тешки банџии доаѓа во различни големини и бои за лесна идентификација и опсег од 8-ин. до 32-во. Тие се изработени од издржлив еластичен полиестерски материјал и се истегнати и флексибилни, одржувајќи ја нивната еластичност. Асортиманот на кабелот за банџи се совршени и разноврсни за сите ваши потреби, од транспорт до складирање и организација. Земјоделските жици се идеални за дома, автомобилски, рекреативни намени и многу повеќе. Хипер тешки 22-броеви собрани еластични банџи жици, 8 инчи-32 инчи вклучува 22 жици на банџи во различни големини, бои и типови (1) 32 „Бунџи, (1) 24„ Бунгеи, (4) 18 „Бунџи, (4) 12 "bungees, и (6) 8" менито топка за менување и (6) 10 "мини бунари. Одлично за обезбедување на предмети без врзување или спојување на мали предмети. Лесен и преносен за лесно складирање и транспорт. Идеално за дома, автомобилска употреба, употреба на рекреација и многу повеќе.

За производот

Избор на клиент