0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Момци за чудо нација плетете тексас шорцеви, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација плетете тексас шорцеви, големини 4- & хаски

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Лесното влечење Jeanан шорцеви се задолжителни за плакарот на вашето мало момче. Плутните тексас на чудата на нација носат класичен стил и удобно, истегнување ткаенина до неговите секојдневни облеки за удобен стил на игра. Повлечете стајлинг. Еластична половината. Истегнете тексас. 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плетете тексас краток за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент