0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Безбедносни ќебиња на Дизни Муслин, ПК

Безбедносни ќебиња на Дизни Муслин, ПК

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Бебето ќе се чувствува безбедно и безбедно со овие ќебиња со омилени пријатели на Дизни. Мора да ја има бебешката ставка, овие безбедносни ќебиња на Дизни Мики Маус Муслин прават совршен подарок за туширање! Безбедносни ќебиња на Дизни Мики Маус Муслин, 2pk : Супер-меки ќебиња. Забавна шема на Мики Маус, силуетирано лице и starsвезди на Мики. Ткаенина : 100 проценти памучен муслин со 100 проценти полиестер сатен граница. Димензии на ќебе : 16 "x 16". Прави одличен подарок за туширање за бебиња. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

За производот

Избор на клиент