0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бела Вита odоди се протегаат сандали

Бела Вита odоди се протегаат сандали

DEN 639.84
Достапно за нарачка

Достапност

Odоди има едно од нашите омилени комбинации .. горниот дел на блок -потпетица. Добивате поттик во висина, со повеќе персонализирано горниот дел од горниот дел. Знаеме дека не само што ќе го сакате изгледот, туку ја цениме удобноста што се пече во овој стил. Ова оди кај Сандал е ох толку разноврсна и подготвена за секоја пригода. Подредена пета со низок блок. Истегнете го горниот дел за вклопување. Лесна надворешна плоча.

За производот

Избор на клиент