0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Волшебна кошула со копче за машка машка машка машка кошула со кратки ракави

Волшебна кошула со копче за машка машка машка машка кошула со кратки ракави

DEN 324.00
Достапно за нарачка

Достапност

Лизгајте се на кошулата со кратки ракави на Кафе Луна и скоро можете да ги сликате палмите што се нишаат во ветрето .. го има тоа визуелно за одмор. Непосреден изглед што се облекува за вечера или се спарува со шорцеви за ден на забава. Исклучиво на. Материјал : 55% постелнина/45% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено и удобно. Јака : шири јака. Затворање : Фронт со целосна копче. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Декоративно шиење од предниот дел. Машка одморалиште кошула со кратки ракави од Кафе Луна.

За производот

Избор на клиент