0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Девојки од розови лебеди, симпатична облека за капење со капа за пливање, сет 2xl

Девојки од розови лебеди, симпатична облека за капење со капа за пливање, сет 2xl

DEN 223.84
Достапно за нарачка

Достапност

Опис : Оваа симпатична детска костим за капење направена од квалитетен материјал што му дава на бебето удобен допир. Лебед и Фламинго печатени со дизајн на фрунс руф, што го прави симпатичен костим за капење за вашите деца. Мерења : S : На возраст од 1-2 години, висина 32 "m : за возраст од 2-3 години, висина 36 " L : за возраст од 3-4 години, висина 40 "xl? За возраст 4- 5 години? Висина 44 "2xl : за возраст од 6-7 години, висина 48? 3 XL : На возраст од 8-9 години, висина 52? 4 XL : На возраст од 10-11 години, висина 56? Карактеристики : Halter притисок, одлично во квалитетот на работните места, удобниот и изборот на материјал што е пријателски за кожата за сурфање, пливање или абење на плажа, прилагодлив врат на застој, затворање на затворачот на вештини, консултирајте се со нашата табела со големина пред да купите мека и дише, го задржува обликот и да нема намалување. Добра еластична и брзо суво. Ткаенина : 18% Еластан, 82% полиамид . Стил : Еднаш парче со сет за пливање капа, симпатична . шема : црн лебед, розов лебед и фламинго печатени со фрунс руф. Не користете белило, висат суво.

За производот

Избор на клиент