0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно собрание на машката облека со средно издигнување обоени тенок фармерки

Бесплатно собрание на машката облека со средно издигнување обоени тенок фармерки

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нова алтернатива на класичното миење. Овие машки облеки обоени тенок фармерки од бесплатното склопување го огледало дизајнот од пет џеб и тенок силуета, додека носат разноврсност во вашата колекција на тексас со цврст тон за секојдневен изглед. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32 x 32. вклопување : тенок се вклопува директно преку колкот и бутот, малку затегната нога. ИНСЕАМ : 32 ”. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : ткаенина за удобност за лесно движење; јамки на појас. Машки тенок фармерки од слободното собрание.

За производот

Избор на клиент