0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Современи моменти од маици со кратки ракави на Гербер девојче, шорцеви и каросерии без ракави, сет на облека со 6 парчиња

Современи моменти од маици со кратки ракави на Гербер девојче, шорцеви и каросерии без ракави, сет на облека

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Современите моменти донесуваат обична софистицираност во гардеробата на вашето мало. Секоја од нашите комплети за облека со 6 парчиња девојчиња е дизајниран за лесно и исклучување. Тие се направени со супер меки ткаенини од памук и памук за целодневна удобност и лесна грижа. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Овој сет вклучува два пара шорцеви, две кошули со кратки ракави и две каросерии без ракави Гербер во жолта и зелена шема на бои. Модерни моменти од маицата на девојчето Гербер, Хенли, маица, шорцеви и без ракави, тела, сет на облека со 6 парчиња, (0-3 месеци-24 месеци). Вклучува два пара шорцеви, два врвови и две каросерии без ракави Гербер. Секое парче е дизајнирано за лесно вклучување / исклучување за да го одржите вашиот живот едноставен. Совршено за мешање и совпаѓање за да создадете голем број на пролетни или летни облеки. Зелена / жолта шема на бои со маргаритка. Направено со меки ткаенини од Тери и Памук за целодневна удобност. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #17.HET.25077 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. Ткаенина : маица 100% памук /каросерија и краток 58% памук, 38% поли, 4% спандекс. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

За производот

Избор на клиент