0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сет на риболов на Америка Ремингтон Пастрмка

Сет на риболов на Америка Ремингтон Пастрмка

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ако сонувате за големиот улов, овие се совршен за вас. Овие 100% листови со микрофибер имаат најразлична печатена риба. Овие чаршафи се лесна грижа и ќе обезбедат удобност со години. Феации : Сите артикли се машински мијалник за миење садови од 100% микрофибер полиестер во врска со chinaspecifications : 1 рамен лист : 81 "W x 96 " D1 12 "Длабок џеб поставен лист За 54 "W x 75 " D душек2 перници : 20 "W x 30 " Доверл тежина на производот : 6 lbs rmg1053 Карактеристики 100% микрофибер. Длабоки џебови. Лесна грижа. Големина на близнаци Вклучува : 1 рамен лист, 1 опремен лист и 1 случај со перница. Калифорнија крал, полн, крал, големина на кралицата вклучува : 1 рамен лист, 1 вграден лист и 2 случаи со перници. Life Stage : Teen/Kids/Adult. Gender : Neutral. Custom Fit : Deep pocket. Washing Method : Machine washable. Licensed Product : Yes. Number of Items Included (Twin) : 3. Pieces Included (Twin) : 1 Flat Sheet, 1 вграден лист, 1 кутија за перница. Број на вклучени предмети (целосни) : 4. Вклучени парчиња (крал) : 1 рамен лист, 1 поставен лист, 2 случаи на перници. Димензии Перница Должина на кутијата - од горе до дно : 20 ". Големина Двоен рамен лист должина - глава до пети : 96 ". Рамна ширина на листот - од страна на страна : 66". Вметна должина на листот - од глава до пети : 75 ". Опремена ширина на листот - од страна на страна : 39". Опремена длабочина на џебот на листот : 12 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина на целосна ширина на рамен лист - од страна на страна : 81". Опремена ширина на листот - од страна на страна : 54 ". Опремена листови на џеб Длабочина : 12". Ширина на кутијата со перници - од страна на страна : 30 ". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина на кралицата рамен лим ширина - од страна на страна : 90". Опремена ширина на листот - од страна на страна : 60 ​​". Опремена листови на џеб Длабочина : 13". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина на кралот рамен лист должина - глава до пети : 102 ". Рамна ширина на листот - од страна на страна : 108". Должина на вграден лист - од глава до пети : 80 ". Опремена ширина на листот - од страна на страна : 78". Опремена длабочина на џебот на листот : 13 ". Ширина на кутијата со перници - од страна на страна : 40". Големина Калифорнија крал вграден лист должина - од глава до пети : 84 ". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.

За производот

Избор на клиент