0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Петок вечер“ платно уметност од гено народи

Трговска марка ликовна уметност „Петок вечер“ платно уметност од гено народи

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Geno Peoplessubject : Пејзаж-аперестил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано платно Арт. Тој беше мало дете. Бидејќи е најстариот од пет момчиња, тој е благословен да го наследи уметничкиот ген што е предаден на најстарото дете во последните четири генерации. Без формална обука, тој се гордее со можноста да постигне совршенство. Тој исто така верува дека неговата сила во неговите уметнички дела се постигнува со тоа што е многу разноврсен уметник. Чановите на платното на народот „Петок вечер“.

За производот

Избор на клиент