0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Marvel Spiderman Boys на момчињата и панталони сет за пижами

Marvel Spiderman Boys на момчињата и панталони сет за пижами

DEN 271.68
Достапно за нарачка

Достапност

Ова е официјално лиценциран сет за пижами Спајдермен! Овие пижами на момчињата Spider-Man доаѓаат со 2 кошули со долги ракави и 2 панталони кои се совршени за мешавина и совпаѓање. Еден сет располага со голем дизајн на ликови на предниот пајак-човек на кошулата со панталони со модели. Вториот сет има класичен дизајн на костуми на Spider-Man. Овие пижами се направени 100% памук. Тие се привлечни и не се отпорни на пламен. Доаѓа со 2 кошула со долги ракави и 2 пара панталони совршени за мешавина и совпаѓање. Дизајнот за прицврстување не е отпорен на пламен ако сте загрижени за големината, ве молиме купете една големина за полабаво вклопување. Висококвалитетни дизајни во ткаенини. Наведени во големини на момчиња. Овие се официјално лиценциран сет за пижами Spider-Man.

За производот

Избор на клиент