0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Папката за жени на британски витези Вирга Чука

Папката за жени на британски витези Вирга Чука

DEN 608.00
Достапно за нарачка

Достапност

Фрли со поврат со Вирга на женските судови. Ретро изглед, со класични стилови ќе донесете свежи и спортски вибрации на која било облека. Патика за висина на Chukka има додадено подлога и амортизирање за дополнителна удобност, ќе бидете добро да барате за што било. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Синтетичка гума од надворешната страна. Затегнете со пластични прстени од чипка. Поставата за дишење. Подготвена јака и јазик за удобно вклопување.

За производот

Избор на клиент