0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг и Нобл 16 Бејзбол огледало

Стерлинг и Нобл 16 Бејзбол огледало

DEN 7024.00
Достапно за нарачка

Достапност

Тепајте со огледалото на бејзбол и благородното бејзбол. Забавно и функционално, се одликува со тркалезна рамка направена од трајна пластика со густа граница и мазна финиш на морнарицата. Ова огледало од 16 ", исто така, има црвени шевови од двете страни на рефлективното стаклено лице за да му го даде изгледот на вистински автентичен бејзбол. Ставете го во просторијата на детето за да ја проширите спортската тема или да ја користите во пештера на маж за дополнително каприц. Комбинирајте го ова огледало на бејзбол и благородно бејзбол со други слични предмети (продадени одделно) за прекрасна завршница. Стерлинг и Нобл 16 "(40,64 см) Бејзбол огледало : Димензии на производот : 16" x 2,4 "(40,64 см x 6,1 см). Пластична рамка. Стаклено огледало. Морнарија сина рамка со црвени бејзбол споеви директно на огледалото. Лесно е да се обеси. Облик : круг. Стерлинг и Нобл огледало координираат со други декори со теми од бејзбол (продадени одделно). Број на модел : 32417.

За производот

Избор на клиент