0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Редовна машка редовна класична кошула со долг ракав со долг ракав

Редовна машка редовна класична кошула со долг ракав со долг ракав

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Детали за производот траен впечаток. За софистициран изглед што наскоро нема да се заборави, оваа машка кошула за фустани од нашата има класичен фит и модерен изглед. Со едноставно цврст дизајн, оваа машка кошула за фустани има нежна удобна ткаенина со јака за ширење напред и долги ракави, правејќи идеален додаток на костум за машки смокинг или формална облека. Карактеристики на производот - Тип на ставка : Кошули за фустани - Ткаенина : 35% памук / 65% полиестер - ширење јака од палење за да се сместат пошироки јазли на вратоврска - предно копче - долги ракави - Отстранлив престој - Цврста боја - Класично вклопување - Стил : Формално / Обично - Погодно Сезони : Пролет/ лето/ есен/ зимска вклопување се одликува со стандардни коси и манжетни за ткаенини со полни ракави. Ткаенина : 35% памук / 65% полиестер. Меко допир, супериорно чувство за рака за луксузна удобност. Окасион : Спорт, обична, деловна работа, датум, забава, совршен подарок за семејства, сопрузи, пријатели и момче. Забелешка : Предлагаме да изберете една големина поголема ако сакате лабава форма. Забележете дека нашите производи се мерат во рамна поставена позиција. Ве молиме, проверете ја табелата со големина прикачена под сликите на производот внимателно за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.

За производот

Избор на клиент