0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
1- Карат Т.В. Дијамант Класичен прстен за ангажман во жолто злато 14KT

1- Карат Т.В. Дијамант Класичен прстен за ангажман во жолто злато 14KT

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Изразете ја својата loveубов со овој класичен прстен за ангажман на дијаманти. Стручно изработено во ладно 14 килограми жолто злато, окото е привлечено кон тркалезниот центар за дијаманти, кој стои висок на врвот, обложен со помали дијаманти со акцент на асфери. Едноставно, но зачудувачки, овој прстен за ангажман се плени со 1-1/2 Carat T.W. на дијаманти и светло полиран сјај. Империјал 1-1/2 Карат Т.В. Дијамант Класичен прстен за ангажман во 14kt жолто злато : Дијамант Тежина : 1-1/2 Ct.Diamond Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrapted во 14kt жолти златни попарни во големини 6-9 Learn за дијаманти.

За производот

Избор на клиент