0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машина за еспресо машина машина со пенен млеко фротер стапче, 1300W без ремен ML ML Отстранлив вода за кафе за еспресо, Капучино, Лате, Мачато, за домашна бариста

Машина за еспресо машина машина со пенен млеко фротер стапче, 1300W без ремен ML ML Отстранлив вода за кафе

DEN 1984.00
Достапно за нарачка

Достапност

За оваа еспресо машина, има некои карактеристики како подолу : пумпа за притисок од 20 бари обезбедува аномии за кафе.2-во-1 еспресо машина со млеко фротер. Резервоар за вода. Обезбеден напон : 120 V ~ 60 Hz, номинална моќност : 1300 W, Обединети наведени стандард 【20 бари систем на популација】 - 20 бари пумпа за висок притисок обезбедува вистинска количина на притисок за екстракција на вкус.Интериран мала количина на скоро варена вода преку Ситно мелено кафе за да се направи вистинско еспресо 【2 во 1 машина за еспресо】 - Машината за кафе со млечна пена може да се користи како машина за еспресо, машина Капучино и машина за лате. 】- Термометарот ја игра улогата на добар водич во еспресо за производство на еспресо и пенење на млеко.и NTC го спречува истекувањето по приготвување 【прилагодливо млеко од млеко】- прилагодливиот сет Артикулирање на двојна топла вода и пареа. , За дома бариста.

За производот

Избор на клиент