0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Далас каубои 58 памучно спортско лого занаетчиска ткаенина од дворот, мулти-боја

Далас каубои 58 памучно спортско лого занаетчиска ткаенина од дворот, мулти-боја

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Покажете ја вашата loveубов кон играта со оваа забавна памучна ткаенина во која се наоѓа логото на Далас Каубои. Одлично е за правење перници, завеси, кошули, дневни панталони, шорцеви, маски и многу повеќе. Машината што може да се мие и може да се исуши за лесна нега. Оваа ткаенина е лиценцирана од НФЛ (Национална фудбалска лига) само за индивидуална употреба. Секоја неовластена употреба на оваа ткаенина е забранета и нелегална. Не е наменета за облека за спиење на децата. НФЛ тим спортски дизајн. 100% памук. 58 "широк. Продаден од дворот само во избрани продавници. Мулти-боја.

За производот

Избор на клиент