0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Миленичиња Прв колеџ во Индијана Хоузиер е навивачка, големина на миленичиња. Лиценцирана облека за кучиња

Миленичиња Прв колеџ во Индијана Хоузиер е навивачка, големина на миленичиња. Лиценцирана облека за кучиња

DEN 269.12
Достапно за нарачка

Достапност

NCAA Cheerleader Fasure за мачка и куче вашето домашно милениче сигурно ќе може да го покаже неговиот/нејзиниот тимски дух. Оваа лиценцирана облека за навивачи на NCAA има лого на екранот печатен тим и дво-тон плетенско здолниште со живописни бои. Има предниот дел за затворање на Велкро за да обезбеди максимална удобност и вклопување. Карактеристики : Официјално лиценциран за НЦАА! Дали се подготвувате за денот на играта? Ве покривме. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња Прв колеџ во Индијана Хоузиери навивачка, 3 големини на располагање на миленичиња. Лиценцирана облека за кучиња : Покажете го вашиот училишен дух. Облеката за кучиња миленичиња го прави вашето домашно милениче да се истакнува. Достапно во X-мали, мали и средни.

За производот

Избор на клиент