0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Здраво Кити девојки пижама унија костум на руно женско спиење, големина: 4-5

Здраво Кити девојки пижама унија костум на руно женско спиење, големина: 4-5

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Симпатични девојки Здраво Кити, нозе во пижама за спиење на руно со Божиќна тематска позадина, вклучувајќи срца, снегулки и ирватори. Излезете од кревет, пријатна на каучот или главата надвор за забава! Вашите деца, твини и тинејџери апсолутно ќе ги сакаат нашите пижами на худи со нозе! Нашите ПЈ се направени од 100% мешавина од полиестер и во руно и во Ченил, што ви даваат облека отпорна на пламен (без хемикалии) со тоа топло и нејасно чувство. Femaleенска големина 4-10. Автентичен производ на Hello Kitty со сигурен квалитет и издржливост. Femaleенска големина 4-10 . Новости за пижами од нозе : Се тркалаат од кревет, пријатна на каучот или главата надвор за некоја забава! Вашите деца, твини и тинејџери апсолутно ќе ги сакаат нашите пижами на худи со нозе! Нашите PJ се направени од 100% мешавина од полиестер и во руно и во Ченил, давајќи ви природно отпорна облека од пламен (додадени без хемикалии) со тоа топло и нејасно чувство . Не се потребни влечки : Со подножје, дури и не треба да облекувате чорапи или влечки! Облеката е комплетна со вградени подноси за да ги задржите нозете топли! Ве приведовме во удобност од глава до пети! Овие пижами со нозе се целосен ансамбл што ќе го сакате . Пријатен сет за џемпери : Носете ги секоја сезона, месец или одмор. Вашата млада заслужува утеха во пролет, лето, зима и есен. Зачудувајте се на Велигденско утро или облечете се совпаѓаат околу светот на Дизни! Мики Маус нема да се грижи; Сè што оди во некоја кога сте на семејна авантура! Поврати ги вашите деца и тинејџери во нашите меки и пријатни скокови од руно со опуштена удобност . Класична удобност Едно парче нозе пижама за деца има целосна должина, нов и подобрен патент фронт, што ги прави лесни. Нозете на пижами имаат стапала што не се лизгаат без лизгање. Оние има затегнати меки памучни ребра плетени јаки и манжетни за зглобот за максимална удобност . мали девојчиња.

За производот

Избор на клиент