0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Елементи женски плус големина кожни панталони од кожени кулоти

Елементи женски плус големина кожни панталони од кожени кулоти

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Шик стил кој е исто така тотално без напор .. Панталоните со кожни култи од елоквиј елементи се остваруваат сонот. Тие се оние што одат каде било, панталони што прават нешто што земаат каква било облека на следното ниво, дури и да не се обидат. Изработени од веганска кожа, овие кулоти за влечење го играат случајно со мета и патики или одат на сеопфатен глам со чизми и свилен блуза. Материјал : 100% вискоза со 100% полиуретанска обвивка. Грижа : Местото чисто или миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина 14. одговара : лесно се вклопува од колкот до бутот; права нога. Инсиам : 26". Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : исечена должина; залепен полите; Изработена од Faux Vegan кожа. Вегански кожни панталони за кулот за жени со плус големина од елементи на елоки. Елоквии елементи - секој ден мода по чувство на добри цени.

За производот

Избор на клиент