0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нема граници за маж со долги ракави

Нема граници за маж со долги ракави

DEN 417.44
Достапно за нарачка

Достапност

Проверете го : Главен гардероба од без граници што е направено во француска ткаенина Тери. Оваа машка качулка за пулвер е одлично за релаксирање, денови без грижа или викенди исполнети со активност. Памучната ткаенина во комбинација со опуштено вклопување лесно го прави овој машка качулка омилен слој. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : прикачен аспиратор. Машка пулвер качулка од без граници.

За производот

Избор на клиент