0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на ланци на ланци за ланци

Без граници на ланци на ланци за ланци

DEN 431.84
Достапно за нарачка

Достапност

Залепете и сјај во овој симпатичен резервоар за ленти со ланци од без граници. Деталите за ланецот и металик навојувањето во форма на Лурекс помагаат да се донесе додаден стил, бидејќи плетената ткаенина џемпер ви помага да бидете пријатни со допир на топлина. Облечете го овој резервоар нагоре со блејзер и фармерки за ноќна ноќ или поставете го под кожна јакна за незгоден изглед. Исклучиво на. Материјал : 78% рајон/22% полиестер со метални навој. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина од џемпер со метални навој; ленти за рамо на ланец. Резервоар за ленти за ланци на јуниори од врвот од граници.

За производот

Избор на клиент