0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без коментар женски вкусен џогер за атлетиз

Без коментар женски вкусен џогер за атлетиз

DEN 360.00
Достапно за нарачка

Достапност

Willе ги сакате овие без коментари џогери! Направено со ултра-мек полиестерски спандекс, вкусен ткаенина, овие дното врескаат активни, но изгледаат забавно и се чувствуваат удобно. Контрастните странични ленти, лента за влечење на половината и еластичната манжетна на полите обезбедуваат атлетски стил на вашата гардероба. Полиестер Спандекс Вкусен четкан дрес. Атлетски странични ленти. Вклучен половината со влечење. Еластично полите. Хитови на глуждот.

За производот

Избор на клиент