0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Се прашувам на нација на деца за деца на Аква влечки

Се прашувам на нација на деца за деца на Аква влечки

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дизајнирано со лесен материјал и удобна мансар, овие влечки на Аква на момчето на Детлер од „Wonder Nation“ им даваат на нозете оптимална заштита додека ја презема следната авантура со вода. Стилот на лизгање. Повлечете јазичиња на бројачи. Графички принт. Uppers and Outseles : 60% памук/40% полиестер. Папучи за вода за момчиња од мали деца од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент