0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Женски влечни хеланки

Женски влечни хеланки

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Hemенските хеланки на белиот стаг, се разноврсно и без проблеми додавање на вашата гардероба во сите временски услови. Направено од мека ткаена ткаенина со вистинска количина на спандекс за ласкаво вклопување и одлично закрепнување, овие хеланки имаат едноставен стил на влечење, така што не мора да се плеткате со копчиња или патенти кога брзате. Опфатената еластична лента за половината има рамен фронт кој обезбедува одредена контрола на стомакот за суптилно да ја скулптира вашата фигура. Овие хеланки се достапни во широк спектар на разновидни стилови кои се движат од цврсти колорити до сите модели до дизајни на тексас, така што сигурно ќе најдете пар што одговара на вашиот стил. Бела стаг-женски влечечки хеланки : 76% рајон, 21% најлон, 3% спандекс. Хеланки . Ткаена измислица. Повлечен стил. 30,5 "Инемам. Покриена еластична лента за половината со рамен преден за контрола на стомакот. Два предни џебови. Два џебови на задникот. Достапни во разновидни стилови. Машинско миење ладно, миење со слични бои, користете волна/деликатен циклус на миење, не бели, суво, суво, суво, суво, не се суви, Ниско железо.

За производот

Избор на клиент