0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машкиот карат на Миабела Т.Г.В. Сафир Карат Т.В. Дијамант 14KT бело златен крст дизајн манжетни

Машкиот карат на Миабела Т.Г.В. Сафир Карат Т.В. Дијамант 14KT бело златен крст дизајн манжетни

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Изгледајте паметни и стилски во овие зачудувачки манжетни манжетни за машки вкрстени манжетни. Изработени во бујно бело злато, тие се карактеризираат со 120 кружни, споделени скапоцени камења со сафир, во шемата X Cross Cross, заедно со 84 кружни дијаманти во поставка за отвори (G-H, I1). Овие манжетни ќе одат добро со сини и бели формални кошули. Овие достојни манжетни за подароци се навистина суштински во секоја колекција на додатоци. Изработено во 14 KT бело злато. 1-1/5 CT T.G.W. Сафир. Сафир сечење : круг. 2/5 CT T.W. Дијамант. Дијамантско сечење : круг. Боја на дијаманти : G-H-I. Јасност на дијаманти : I1. Простори и песни поставени камења. Манжетни за манжетни манжетни за вкрстен дизајн. Септември родител. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент