0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници со кратки ракави, редовно вклопување, брои, пакувања

Без граници со кратки ракави, редовно вклопување, брои, пакувања

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Стилот се прави лесен со овој без напор со едно парче котел од без граници. Утилитарна преземање на класичните покритие, овој џемпери има прилагодливи јазичиња на задниот дел на половината, така што секогаш имате совршено вклопување. Прилагодливи јазичиња на задниот половината за повеќе вграден изглед; џогер полите; манжетни кратки ракави. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Косар за котел за јуниори без граници. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опремена. Влечење на стајлинг; Затворање на копчињата. Две џебови на лепенка однапред. Зашилена јака. Прилагодливи јазичиња на задниот половината за повеќе вграден изглед; џогер полите; манжетни кратки ракави. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Котел за јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент